Odznaka - Turysta Powiatu Mikołowskiego

 

Zachęcamy wszystkich sympatyków turystyki do zdobycia odznaki wydanej przez Oddział PTTK w Mikołowie, której regulamin opracował kolega Andrzej Rygulski a projekt wykonał kolega Jakub Żur. Celem ustanowienia tej odznaki było popularyzowanie wśród mieszkańców Mikołowa i nie tylko, walorów turystycznych Powiatu Mikołowskiego. Odznakę można zdobyć podróżując pieszo, rowerem lub samochodem.

Dostępna jest ona w trzech stopniach: brązowym, srebrnym i złotym

Poniżej dostępne są do pobrania pliki PDF z regulaminem i kartami potwierdzeń:

1. Regulamin

2. Grupa pierwsza

3. Grupa druga

4. Grupa trzecia

Lista osób które do końca 2009 zdobyły odznakę:

 

Stopień odznaki

L.p.

Rok

Imie i nazwisko

Miasto

Brązowy

Srebrny

Złoty

1

2006

Rygulski Andrzej

Łaziska Górne

BR-GR-M

 

 

2

2006

Rygulski Andrzej

Łaziska Górne

 

SR-GR-Ł

 

3

2006

Rygulski Andrzej

Łaziska Górne

 

 

ZŁ-GR.O

4

2006

Bajda Stanisław

Tychy

BR-GR-M

 

 

5

2006

Bajda Stanisław

Tychy

 

SR-GR-Ł

 

6

2006

Bajda Stanisław

Tychy

 

 

ZŁ-GR.O

7

2006

Stawiarczyk Władysław

Gliwice

BR-GR-M

 

 

8

2006

Stawiarczyk Władysław

Gliwice

 

SR-GR-Ł

 

9

2006

Stawiarczyk Władysław

Gliwice

 

 

ZŁ-GR.O

10

2006

Szerszeń Jarosław

Gliwice

BR-GR-M

 

 

11

2006

Szerszeń Jarosław

Gliwice

 

SR-GR-Ł

 

12

2006

Szerszeń Jarosław

Gliwice

 

 

ZŁ-GR.O

13

2006

Lutzka Krystian

Katowice

BR-GR-M

 

 

14

2006

Mencel Jan

Katowice

BR-GR-M

 

 

15

2006

Lutzka Krystian

Katowice

 

SR-GR-Ł

 

16

2006

Lutzka Krystian

Katowice

 

 

ZŁ-GR.O

17

2006

Niemczyk Karol

Katowice

BR-GR-M

 

 

18

2006

Niemczyk Karol

Katowice

 

SR-GR-Ł

 

19

2006

Niemczyk Karol

Katowice

 

 

ZŁ-GR.O

20

2006

Niemczyk Alicja

Katowice

BR-GR-M

 

 

21

2006

Niemczyk Alicja

Katowice

 

SR-GR-Ł

 

22

2006

Niemczyk Alicja

Katowice

 

 

ZŁ-GR.O

23

2006

Pechan Piotr

Katowice

BR-GR-M

 

 

24

2006

Pechan Piotr

Katowice

 

SR-GR-Ł

 

25

2006

Pechan Piotr

Katowice

 

 

ZŁ-GR.O

26

2006

Klyszcz Paweł

Łaziska Górne

BR-GR-M

 

 

27

2006

Klyszcz Paweł

Łaziska Górne

 

SR-GR-Ł

 

28

2006

Klyszcz Paweł

Łaziska Górne

 

 

ZŁ-GR.O

29

2006

Mazik Jan

Tychy

BR-GR-M

 

 

30

2006

Mazik Jan

Tychy

 

SR-GR-Ł

 

31

2006

Mazik Jan

Tychy

 

 

ZŁ-GR.O

32

2006

Mazik Krystyna

Tychy

BR-GR-M

 

 

33

2006

Mazik Krystyna

Tychy

 

SR-GR-Ł

 

34

2006

Mazik Krystyna

Tychy

 

 

ZŁ-GR.O

35

2006

Wawrzynek Krystian

Orzesze

BR-GR-M

 

 

36

2006

Menżyk Kazimierz

Wodzisław Sl.

BR-GR-M

 

 

37

2006

Menżyk Kazimierz

Wodzisław Sl.

 

SR-GR-Ł

 

38

2006

Menżyk Kazimierz

Wodzisław Sl.

 

 

ZŁ-GR.O

39

2006

Tkocz Mirosław

Wodzisław Sl.

BR-GR-M

 

 

40

2006

Tkocz Mirosław

Wodzisław Sl.

 

SR-GR-Ł

 

41

2006

Tkocz Mirosław

Wodzisław Sl.

 

 

ZŁ-GR.O

42

2006

Zuber Achim

Niemcy

BR-GR-M

 

 

43

2006

Wolny Leszek

Katowice

BR-GR-M

 

 

44

2006

Wolny Leszek

Katowice

 

SR-GR-Ł

 

45

2006

Wolny Leszek

Katowice

 

 

ZŁ-GR.O

46

2006

Wolny Rafał

Katowice

BR-GR-M

 

 

47

2006

Wolny Rafał

Katowice

 

SR-GR-Ł

 

48

2006

Wolny Rafał

Katowice

 

 

ZŁ-GR.O

49

2006

Gąsior Marek

Chorzów

BR-GR-M

 

 

50

2006

Gąsior Marek

Chorzów

 

SR-GR-Ł

 

51

2006

Gąsior Marek

Chorzów

 

 

ZŁ-GR.O

52

2006

Sturm Sebastian

Chorzów

BR-GR-M

 

 

53

2006

Sturm Sebastian

Chorzów

 

SR-GR-Ł

 

54

2006

Sturm Sebastian

Chorzów

 

 

ZŁ-GR.O

55

2006

Bereska Ewald

Tychy

BR-GR-M

 

 

56

2006

Bereska Ewald

Tychy

 

SR-GR-Ł

 

57

2006

Bereska Ewald

Tychy

 

 

ZŁ-GR.O

58

2006

Frydrych Piotr

Tychy

BR-GR-M

 

 

59

2006

Frydrych Piotr

Tychy

 

SR-GR-Ł

 

60

2006

Frydrych Piotr

Tychy

 

 

ZŁ-GR.O

61

2006

Mazurek Antonina

Tychy

BR-GR-M

 

 

62

2006

Mazurek Antonina

Tychy

 

SR-GR-Ł

 

63

2006

Mazurek Antonina

Tychy

 

 

ZŁ-GR.O

64

2006

Zbrzeski Andrzej

Tychy

BR-GR-M

 

 

65

2006

Zbrzeski Andrzej

Tychy

 

SR-GR-Ł

 

66

2006

Zbrzeski Andrzej

Tychy

 

 

ZŁ-GR.O

67

2006

Radomska Małgorzata

Gliwice

BR-GR-M

 

 

68

2006

Radomska Małgorzata

Gliwice

 

SR-GR-Ł

 

69

2006

Głowacki Stanisław

Jastrzębie

BR-GR-M

 

 

70

2006

Głowacki Stanisław

Jastrzębie

 

SR-GR-Ł

 

71

2006

Głowacki Stanisław

Jastrzębie

 

 

ZŁ-GR.O

72

2006

Gwozdzik Adolf

Rydułtowy

BR-GR-M

 

 

73

2006

Gwozdzik Adolf

Rydułtowy

 

SR-GR-Ł

 

74

2006

Gwozdzik Adolf

Rydułtowy

 

 

ZŁ-GR.O

75

2006

Suchanek Gerard

Katowice

BR-GR-M

 

 

76

2006

Suchanek Gerard

Katowice

 

SR-GR-Ł

 

77

2006

Humaniuk Andrzej

Jastrzębie

BR-GR-M

 

 

78

2006

Humaniuk Andrzej

Jastrzębie

 

SR-GR-Ł

 

79

2006

Humaniuk Andrzej

Jastrzębie

 

 

ZŁ-GR.O

80

2006

Bocianowski Wiesław

Zabrze

BR-GR-M

 

 

81

2006

Bocianowski Wiesław

Zabrze

 

SR-GR-Ł

 

82

2006

Bocianowski Wiesław

Zabrze

 

 

ZŁ-GR.O

83

2006

Burchard Waldemar

Zabrze

BR-GR-M

 

 

84

2006

Burchard Waldemar

Zabrze

 

SR-GR-Ł

 

85

2006

Burchard Waldemar

Zabrze

 

 

ZŁ-GR.O

86

2006

Ciemała Mirosław

Ruda Sl.

BR-GR-M

 

 

87

2006

Ciemała Mirosław

Ruda Sl.

 

SR-GR-Ł

 

88

2006

Ciemała Mirosław

Ruda Sl.

 

 

ZŁ-GR.O

89

2006

Czeluszke Krzysztof

Ruda Sl.

BR-GR-M

 

 

90

2006

Czeluszke Krzysztof

Ruda Sl.

 

SR-GR-Ł

 

91

2006

Czeluszke Krzysztof

Ruda Sl.

 

 

ZŁ-GR.O

92

2006

Mańka Marian

Mikołów

BR-GR-M

 

 

93

2006

Mańka Marian

Mikołów

 

SR-GR-Ł

 

94

2006

Mańka Marian

Mikołów

 

 

ZŁ-GR.O

95

2006

Mielczarek Jerzy

Knurów

BR-GR-M

 

 

96

2006

Mielczarek Jerzy

Knurów

 

SR-GR-Ł

 

97

2006

Mielczarek Jerzy

Knurów

 

 

ZŁ-GR.O

98

2006

Opiela Daniel

Ruda Sl.

BR-GR-M

 

 

99

2006

Opiela Daniel

Ruda Sl.

 

SR-GR-Ł

 

100

2006

Opiela Daniel

Ruda Sl.

 

 

ZŁ-GR.O

101

2006

Rybarczyk Adam

Ruda Sl.

BR-GR-M

 

 

102

2006

Rybarczyk Adam

Ruda Sl.

 

SR-GR-Ł

 

103

2006

Rybarczyk Adam

Ruda Sl.

 

 

ZŁ-GR.O

104

2006

Rybarczyk Aneta

Ruda Sl.

BR-GR-M

 

 

105

2006

Rybarczyk Aneta

Ruda Sl.

 

SR-GR-Ł

 

106

2006

Rybarczyk Aneta

Ruda Sl.

 

 

ZŁ-GR.O

107

2006

Rybarczyk Krystyna

Ruda Sl.

BR-GR-M

 

 

108

2006

Rybarczyk Krystyna

Ruda Sl.

 

SR-GR-Ł

 

109

2006

Rybarczyk Krystyna

Ruda Sl.

 

 

ZŁ-GR.O

110

2006

Lorek Zygmunt

Zabrze

BR-GR-M

 

 

111

2006

Lorek Zygmunt

Zabrze

 

SR-GR-Ł

 

112

2006

Bocianowska Krystyna

Zabrze

BR-GR-M

 

 

113

2006

Gaponik Mirosław

Zabrze

BR-GR-M

 

 

114

2006

Idczak Tomasz

Ruda Sl.

BR-GR-M

 

 

115

2006

Kołodziej Jerzy

Ruda Sl.

BR-GR-M

 

 

116

2006

Reszkiewicz Andrzej

Zabrze

BR-GR-M

 

 

117

2006

Czernow Marian

Katowice

BR-GR-M

 

 

118

2006

Dobrowolski Janusz

Chorzów

BR-GR-M

 

 

119

2006

Mazur Krystian

Mysłowice

BR-GR-M

 

 

120

2006

Stokowiec Marian

Żory

BR-GR-M

 

 

121

2006

Stokowiec Marian

Żory

SR-GR-Ł

122

2006

Stokowiec Józefa

Żory

BR-GR-M

123

2006

Stokowiec Józefa

Żory

SR-GR-Ł

124

2006

Ryszka Bolesław

Łaziska Górne

BR-GR-M

125

2006

Ryszka Bolesław

Łaziska Górne

SR-GR-Ł

126

2006

Ryszka Bolesław

Łaziska Górne

ZŁ-GR.O

127

2007

Ryszkiewicz Józef

Jastrzębie

BR-GR-M

128

2007

Mencel Jan

Katowice

SR-GR-Ł

129

2007

Wyleżoł Joachim

Kleszczów

BR-GR-M

130

2007

Wyleżoł Joachim

Kleszczów

SR-GR-Ł

131

2007

Wyleżoł Joachim

Kleszczów

ZŁ-GR.O

132

2007

Wyleżoł Kamil

Kleszczów

BR-GR-M

133

2007

Wyleżoł Kamil

Kleszczów

SR-GR-Ł

134

2007

Wyleżoł Kamil

Kleszczów

ZŁ-GR.O

135

2007

Wyleżoł Michał

Kleszczów

BR-GR-M

136

2007

Wyleżoł Michał

Kleszczów

SR-GR-Ł

137

2007

Wyleżoł Michał

Kleszczów

ZŁ-GR.O

138

2007

Sławina Piotr

Czyżowice

BR-GR-M

139

2007

Sławina Piotr

Czyżowice

SR-GR-Ł

140

2007

Sławina Piotr

Czyżowice

ZŁ-GR.O

141

2007

Włodarczyk Andrzej

Wodzisław Śląski

BR-GR-M

142

2007

Włodarczyk Andrzej

Wodzisław Śląski

SR-GR-Ł

143

2007

Włodarczyk Andrzej

Wodzisław Śląski

ZŁ-GR.O

144

2007

Kapczyński Ryszard

Bytom

BR-GR-M

145

2007

Rusek Jakub

Mikołów

BR-GR-M

146

2007

Wierzgoń Mariusz

Mikołów

BR-GR-M

147

2007

Dobrowolski Janusz

Chorzów

SR-GR-Ł

148

2007

Dobrowolski Janusz

Chorzów

ZŁ-GR.O

149

2007

Czernow Marian

Katowice

SR-GR-Ł

150

2007

Czernow Marian

Katowice

ZŁ-GR.O

151

2007

Kajzer Grzegorz

Bojszowy

BR-GR-M

152

2007

Kajzer Grzegorz

Bojszowy

SR-GR-Ł

153

2007

Kajzer Grzegorz

Bojszowy

ZŁ-GR.O

154

2007

Dębski Zygmunt

Rybnik

BR-GR-M

155

2007

Mazur Krystian

Mysłowice

SR-GR-Ł

156

2007

Mazur Krystian

Mysłowice

ZŁ-GR.O

157

2007

Czerniawski Adam

Gliwice

BR-GR-M

158

2007

Suchanek Gerard

Katowice

ZŁ-GR.O

159

2007

Kalinowski Łukasz

Orzesze

BR-GR-M

160

2007

Koźlik Michalina

Mikołów

BR-GR-M

161

2008

Mencel Jan

Katowice

ZŁ-GR.O

162

2008

Maciuga Krystian

Zabrze

BR-GR-M

163

2008

Nowak Krystian

Zabrze

BR-GR-M

164

2008

Nowak Krystian

Zabrze

SR-GR-Ł

165

2008

Nowak Krystian

Zabrze

ZŁ-GR.O

166

2008

Maciuga Krystian

Zabrze

SR-GR-Ł

167

2008

Maciuga Krystian

Zabrze

ZŁ-GR.O

168

2008

Stawiarczyk Władysław

Gliwice

BR-GR-M

169

2008

Stawiarczyk Władysław

Gliwice

SR-GR-Ł

170

2008

Stawiarczyk Władysław

Gliwice

ZŁ-GR.O

171

2008

Pala Adam

Katowice

BR-GR-M

172

2008

Pala Adam

Katowice

SR-GR-Ł

173

2008

Pala Adam

Katowice

ZŁ-GR.O

174

2008

Kapczyński Ryszard

Bytom

SR-GR-Ł

175

2008

Czyż Adam

Katowice

BR-GR-M

176

2008

Czyż Adam

Katowice

SR-GR-Ł

177

2008

Górecki Zdzisław

Rybnik

BR-GR-M

178

2008

Górecki Zdzisław

Rybnik

SR-GR-Ł

179

2008

Górecki Zdzisław

Rybnik

ZŁ-GR.O

180

2008

Feist Tadeusz

Sosnowiec

BR-GR-M

181

2008

Kapes Roman

Rybnik

BR-GR-M

182

2008

Wusłocki Tomasz

Zabrze

BR-GR-M

183

2008

Wusłocki Tomasz

Zabrze

SR-GR-Ł

184

2008

Wusłocki Tomasz

Zabrze

ZŁ-GR.O

185

2008

Bernacki Zygmunt

Zabrze

BR-GR-M

186

2008

Bernacki Zygmunt

Zabrze

SR-GR-Ł

187

2008

Bernacki Zygmunt

Zabrze

ZŁ-GR.O

188

2008

Dębski Zygmunt

Rybnik

SR-GR-Ł

189

2008

Szulc Leszek

Tychy

BR-GR-M

190

2008

Szulc Leszek

Tychy

SR-GR-Ł

191

2008

Szulc Leszek

Tychy

ZŁ-GR.O

192

2008

Tadeusz Piekarz

Bytom

SR-GR-Ł

193

2008

Tadeusz Piekarz

Bytom

BR-GR-M

194

2008

Tadeusz Piekarz

Bytom

ZŁ-GR.O

195

2009

Walus Krzysztof

Mikołów

BR-GR-M

196

2009

Walus Katarzyna

Mikołów

BR-GR-M

197

2009

Walus Bogumiła

Mikołów

BR-GR-M

198

2009

Walus Paweł

Mikołów

BR-GR-M

199

2009

Rygulski Andrzej

Łaziska Górne

BR-GR-M

200

2009

Rygulski Andrzej

Łaziska Górne

SR-GR-Ł

201

2009

Rygulski Andrzej

Łaziska Górne

ZŁ-GR.O

202

2009

Kapczyński Ryszard

Bytom

ZŁ-GR.O

203

2009

Salisz Mirosław

Mikołów

BR-GR-M

204

2009

Walus Krzysztof

Mikołów

SR-GR-Ł

205

2009

Walus Katarzyna

Mikołów

SR-GR-Ł

206

2009

Walus Bogumiła

Mikołów

SR-GR-Ł

207

2009

Walus Paweł

Mikołów

SR-GR-Ł

208

2009

Walus Krzysztof

Mikołów

ZŁ-GR.O

209

2009

Walus Katarzyna

Mikołów

ZŁ-GR.O

210

2009

Walus Bogumiła

Mikołów

ZŁ-GR.O

211

2009

Walus Paweł

Mikołów

ZŁ-GR.O

212

2009

Wawrzynek Krystian

Orzesze

SR-GR-Ł

213

2010

Bacza Alfred

Mikołów

BR-GR-M

214

2010

Bacza Alfred

Mikołów

SR-GR-Ł

215

2010

Klimza Witold

Chełm

BR-GR-M

216

2010

Klimza Witold

Chełm

SR-GR-Ł

217

2010

Klimza Witold

Chełm

ZŁ-GR.O

218

2010

Nycz Zofia

Chełm

BR-GR-M

219

2010

Nycz Zofia

Chełm

SR-GR-Ł

220

2010

Nycz Zofia

Chełm

ZŁ-GR.O

221

2010

Zielewski Ludwig

Tychy

BR-GR-M

222

2010

Zielewski Ludwig

Tychy

SR-GR-Ł

223

2010

Zielewski Ludwig

Tychy

ZŁ-GR.O

224

2010

Sołtys Alfred

Gliwice

BR-GR-M

225

2010

Wierzgoń Mariusz

Mikołów

SR-GR-Ł

226

2010

Pisarek Paweł

Orzesze

BR-GR-M

227

2010

Pisarek Monika

Orzesze

BR-GR-M

228

2010

Wywioł Magdalena

Mikołów

BR-GR-M

229

2010

Rusek Jakub

Mikołów

SR-GR-Ł

230

2010

Rusek Jakub

Mikołów

ZŁ-GR.O

231

2010

Krupa Elżbieta

Siemianowice

BR-GR-M

232

2010

Krupa Ryszard

Siemianowice

BR-GR-M

233

2010

Kozerski Tadeusz

Tychy

BR-GR-M

234

2011

Kowal Jakub

Mikołów

BR-GR-M

235

2011

Mika Michał

Mikołów

BR-GR-M

236

2011

Bielas Łukasz

Mikołów

BR-GR-M

237

2011

Rusek Mateusz

Mikołów

BR-GR-M

238

2011

Dromert Agata

Mikołów

BR-GR-M

239

2011

Aleksadrowicz Zosia

Mikołów

BR-GR-M

240

2011

Wolny Katarzyna

Mikołów

BR-GR-M

241

2011

Czardybon Anna

Mikołów

BR-GR-M

242

2011

Kulpeksza Karolina

Mikołów

BR-GR-M

243

2011

Dzióbek Michał

Katowice

BR-GR-M

244

2011

Walkowicz Marcin

Mikołów

BR-GR-M

245

2011

Spernol Anna

Mikołów

BR-GR-M

246

2011

Nowak Natalia

Łaziska Górne

BR-GR-M

247

2011

Rudła Tomasz

Wyry

BR-GR-M

248

2011

Pajor Agata

Gostyń

BR-GR-M

249

2011

Pajor Jacek

Gostyń

BR-GR-M

250

2011

Kudla Dominik

Łaziska Górne

BR-GR-M

251

2011

Pisarek Monika

Orzesze

SR-GR-Ł

252

2011

Pisarek Monika

Orzesze

ZŁ-GR.O

253

2011

Pisarek Paweł

Orzesze

SR-GR-Ł

254

2011

Pisarek Paweł

Orzesze

ZŁ-GR.O

255

2011

Wywioł Magdalena

Mikołów

SR-GR-Ł

256

2011

Machała Henryk

Pszczyna

BR-GR-M

257

2011

Machała Henryk

Pszczyna

SR-GR-Ł

258

2011

Machała Henryk

Pszczyna

ZŁ-GR.O

259

2011

Iwaniuk Bogusław

Knurów

BR-GR-M

260

2011

Iwaniuk Bogusław

Knurów

SR-GR-Ł

261

2011

Iwaniuk Bogusław

Knurów