KARTA PLANETA MŁODYCH

Z Kartą Planeta Młodych zyskujesz ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczenie działa w trakcie wymian studenckich, staży, praktyk, wyjazdów Work&Travel do USA* oraz pracy zarobkowej. Z naszą kartą zyskujesz ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, w tym również na terytorium USA i Kanady*.

Karta Planeta Młodych zawiera:
- Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie. Dzięki Ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków możesz zyskać odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu (np. za złamanie). Odszkodowanie od NNW liczone jest procentowo od sumy, na która jesteś ubezpieczony.
- Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. JeŚli przebywając za granicą ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz to ubezpieczenie pokryje koszty związane z leczeniem.
- Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie. Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej, ubezpieczenie OC zawarte w Karcie działa za granicą. Za dodatkowa opłatą istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o terytorium Polski.
*dotyczy wybranych wariantów

Karta Planeta Młodych to atrakcyjne zniżki!
* Mniej zapłacisz za jedzenie w wielu restauracjach czy barach.
* Taniej będziesz się bawił i wypoczywał w klubach, dyskotekach, kinach, fitnessach, siłowniach czy na basenach.
* Mniej wydasz na naukę języków obcych w szkołach językowych. Będziesz miał zniżkę także na kursy prawa jazdy.
* Z Kartą taniej dokonasz zakupu ubrań, sprzętu sportowego, komputerów, instrumentów muzycznych i książek.
* Wszystkie punkty zniżkowe opatrzone są naklejkami „honorujemy Kartę Planeta Młodych”. Ciągle powiększający się szczegółowy wykaz punktów honorujących Twoją Kartę dostępny jest na podstronie „zniżki”.

WARIANTY KARTY: Decydując się na Kartę Planeta Młodych Plus masz do wyboru 10 wariantów Karty różniących się zakresem i sumą ubezpieczeń. Wszystkie warianty Karty maja dostęp do tego samego systemu zniżek i mają takie same możliwości wygrania nagród!

U NAS DO NABYCIA - ZAPRASZAMY!